ISO 9001 Rzetelna firma NR: 01168, MG CENTRUM SZKOLEŃ I KOREPETYCJI MARTA GWIŻDŻ-PIKOR Krajowy rejestr instytucji szkoleniowych ISO

Polityka prywatności

Dokument powstał w trosce o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów, oraz wszystkich osób korzystających ze strony internetowej MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.

 

Dane osobowe

Firma MG Centrum Szkoleń i Korepetycji nie zbiera i nie przechowuje danych osobowych osób korzystających ze strony internetowej z wyjątkiem:

  • platformy e-leraning
  • newsteller
  • systemu zamówień

Serwis zbiera dane statystyczne dotyczące czasu spędzonego na stronie, odwiedzanych podstron, wykorzystywanej przeglądarki internetowej, rozdzielczości monitora i geolokalizacji bez żadnych danych umożliwiających identyfikację Odwiedzającego. Dane zbierane są w celu najlepszego dostosowania serwisu do potrzeb Klientów

Cookies

Strona internetowa MG Centrum Szkoleń i Korepetycji wykorzystuje pliki cockies w celach personalizacji serwisu do potrzeb Klienta. W każdej chwili można zrezygnować z obsługi plików cockies wyłączając je w przeglądarce internetowej.

 Wykorzystanie danych osobowych

Uzyskane od Klientów dane osobowe są wykorzystywane jedynie do celów realizacji zamówionych usług. Klient ma w każdej chwili wgląd do swoich danych osobowych, możliwość ich korekty, oraz żądania ich usunięcia z bazy danych firmy MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.

 Informacja

W przypadku pytań, uwag lub komentarzy dotyczących polityki prywatności prosimy o kontakt.

Powrót na górę