ISO 9001 Rzetelna firma NR: 01168, MG CENTRUM SZKOLEŃ I KOREPETYCJI MARTA GWIŻDŻ-PIKOR Krajowy rejestr instytucji szkoleniowych ISO

Regulamin

Korzystanie z usług firmy MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu

Prawa autorskie

 1. Wszystkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego (witryny internetowej) firmy MG Centrum Szkoleń i Korepetycji są zastrzeżone o ile nie zostały oznaczone inaczej.
 2. Materiały zawarte w serwisie internetowym firmy MG Centrum Szkoleń i Korepetycji są zastrzeżone prawem autorskim.
 3. Do wszelkich materiałów zamieszczonych w serwisie stosują się przepisy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
 4. MG Centrum Szkoleń i Korepetycji zezwala na kopiowanie/drukowanie stron serwisu lub jego fragmentów pod warunkiem nienaruszania praw autorskich lub też po otrzymaniu pisemnej zgody na wykorzystanie materiałów umieszczonych na stronie, pod warunkiem przestrzegania warunków związanych z zezwoleniem.
 5. Publikowanie materiałów publikowanych na stronie internetowej MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

 

Ceny

 1. Wszelkie ceny podawane w serwisie są cenami brutto.
 2. Dla Klientów finansujących szkolenia ze środków publicznych, bądź przy zamówieniach zbiorowych ceny ustalane są indywidualnie

 

Certyfikaty

 1. Po ukończeniu każdego szkolenia (pozytywnym zaliczeniu testu końcowego) oferowanego przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Klient może zamówić imienny certyfikat.
 2. Szkolenia kupowane bezpośrednio ze strony mg-szkolenia.pl nie posiadają w cenie certyfikatu.
 3. Certyfikaty wysyłane są w dwóch wersjach językowych – polskim i angielskim.
 4. Certyfikaty wysyłane są do ok. 4 tygodniu po ukończeniu szkolenia (wysłania zaliczonego testu lub dokonaniu wpłaty przez PayU),
 5. Certyfikaty wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (DHL).
 6. Firma MG Centrum Szkoleń i Korepetycji nie ponosi odpowiedzialności za działanie Poczty Polskiej i firm kurierskich.
 7. Fakt wysyłki certyfikatu odnotowywany jest w rejestrze pocztowym i może zostać udostępniony na specjalne życzenie Klienta.
 8. O wysłaniu certyfikatu każdy Klient powiadamiany jest oddzielną wiadomością e-mail (system działa od 17 października 2013).

 

Zwroty

 1. Prawo do odstąpienia od umowy zakupu szkolenia online bezpośrednio w serwisie MG Centrum Szkoleń i Korepetycji nie przysługuje, jeżeli spełnianie świadczenia (dostarczenie treści cyfrowych)
  rozpoczęło się za wyraźną zgodą Kupującego (akceptacja regulaminu) przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Znaki towarowe

 1. Wszelkie marki, znaki towarowe czy oznaczenia pochodne są własnością MG Centrum Szkoleń i Korepetycji bądź użyte za zgodą właścicieli.
 2. Wszelkie oznaczone marki i znaki są znakami towarowymi zarejestrowanymi bądź będącymi w procesie rejestracji.

 

Obsługa strony

 1. Zakładanie konta i logowanie się na stronie MG Centrum Szkoleń i Korepetycji powinno przebiegać bez problemów w wymienionych poniżej przeglądarkach:
  1. Google Chrome dla systemu Windows, Mac OS lub Linux
  2. Internet Explorer 8 i nowsze wersje dla systemu Windows
  3. Firefox 12 i nowsze wersje dla systemu Windows, Mac OS i Linux
  4. Safari 5 i nowsze wersje dla systemu Mac OS
 2. Uwaga: nie odpowiadamy za nieprawidłową konfigurację przeglądarki.
 3. W razie problemów z używaniem strony można skorzystać z działu pomoc po kliknięciu Platforma szkoleniowa - logowanie > Pomoc w używaniu strony. Jeżeli zaistniały problem nie został tam ujęty - można kontaktować się z obsługą techniczną. Odpowiednie dane kontaktowe dostępne są w dziale Kontakt.

 

Rejestracja na stronie mg-szkolenia.pl oznacza

 1. Wyrażenie zgody na przetwarzanie adresu e-mail podanego podczas procesu rejestracji w celach marketingowych.
 2. Akceptowanie wszystkich zapisów Regulaminu i Regulaminu platformy e-learningowej.

Usuniecie danych

Usuniecie danych z platformy i listy mailingowej następuje na pisemny wniosek (mail) klienta. Po usunieciu klient otrzymuje informację o ich usunieciu.

Powrót na górę