ISO 9001 Rzetelna firma NR: 01168, MG CENTRUM SZKOLEŃ I KOREPETYCJI MARTA GWIŻDŻ-PIKOR Krajowy rejestr instytucji szkoleniowych ISO

Regulamin płatności

Chcąc zamówić dane szkolenie należy wypełnić formularz zamówienia on-line, bądź złożyć zamówienie drogą mailową, telefoniczną lub pisemną z podaniem danych osobowych.

Opłaty za szkolenia należy dokonywać poprzez system płatności PayU dostępny na stronie użytkownika po zarejestrowaniu się na stronie mg-szkolenia.pl.

W terminie siedmiu dni przed wyznaczonym terminem szkolenia.

W cenie szkolenia uwzględnione są:

  • program danego kursu
  • materiały dydaktyczne
  • materiały promocyjne firmy

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia danego szkolenia w przypadku niewystarczającej liczby kandydatów. W takim przypadku osoby które opłaciły dane szkolenie informowane są o innych dostępnych terminach, bądź zwracana jest opłata za szkolenie.

Każdy zakup na platformie jest rejestrowany w formie paragonu fiskalnego lub faktury. 

W celu uzyskania faktury należy podać dane w trakcie rejestracji na platformie. W przeciwnym razie zostanie wystawiony paragon fiskalny. Każdy klient ma prawo zgłosić pisemnie na adres firmy lub mailowo chęć otrzymania paragonu w oryginale. Wtedy też paragon zostanie wysłany Pocztą Polską listem zwykłym na podany przez klienta adres.

Powrót na górę