ISO 9001 Rzetelna firma NR: 01168, MG CENTRUM SZKOLEŃ I KOREPETYCJI MARTA GWIŻDŻ-PIKOR Krajowy rejestr instytucji szkoleniowych ISO

Pomoc

Poniżej publikujemy poradniki z najczęściej występującymi problemami. Jeżeli mimo zawartych w nich informacji nie udaje się Państwu rozwiązać problemu – prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny.

Telefon: 663 104 824

Adres e-mail: kontakt@mg-szkolenia.pl

Logowanie

Opis kategorii logowanie

Przejdź na stronę logowania i kliknij na "Nie pamiętasz hasła?" wpisz swój adres e-mail, a zostanie wysłana do Ciebie wiadomość z linkiem umożliwiającym zmianę hasła. Jeśli wiadomość do ciebie nie doszła to poszukaj w folderze SPAM.
Jeżeli nie możesz się zalogować: Upewnij się, że poprawnie wpisujesz: login/e-mail lub hasło. Zwróć przy tym uwagę, czy nie masz włączonego na klawiaturze przycisku Caps Lock (pisanie wielkimi literami) lub kombinacji klawiszy Ctrl+Shift (zamiana liter y i z). Masz ustalone nowe hasło? Twoja przeglądarka może jeszcze pamiętać poprzednie, dlatego upewnij się, czy podobne trudności występują przy korzystaniu z innej przeglądarki. Jeśli okaże się, że problem dotyczy tylko jednej przeglądarki - wyczyść ją. Jeśli nie masz pewności, czy pamiętasz swoje hasło - ustal nowe.
Powrót na górę